KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343148
nr 1234 3148
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, 129/150. Motivet: 17,5x12
Kondition: saknar glas, slitage
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:02:48
9/2 10:41:11
1.500 kr
11/2 18:13:45